Bernard Cassiere: Produkt
BC.png

WZMACNIACZE DZIAŁANIA KREMÓW

1. NAWILŻENIE

Ultranawilżające serum Łzy Bambusa.Preparat o bogatym składzie sprzyjającym intensywnemu nawilżeniu skóry. Kombinacja ekstraktu z bambusa i aloesu dostarcza witamin, minerałów i aminokwasów potrzebnych do poprawy elastyczności i odżywienia skóry. Ekstrakt z kaktusa połączony z pochodnymi kwasu hialuronowego pomaga utrzymać skórę w długotrwałym stanie nawilżenia. Serum rekomendowane dla skór suchych i odwodnionych. Zastosowanie: stosujemy rano i/lub wieczorem, dodając 4 krople preparatu do stosowanego kremu, lub przed jego nałożeniem bezpośrednio na oczyszczoną skórę. Opakowanie detaliczne 30ml : 18301

2. ODŻYWIENIE

Serum odżywcze Perły Aloesu. Bogate w olejki avocado i migdałowy oraz ekstrakty z bambusa i aloesu, pomaga przywrócić skórze właściwe odżywienie i elastyczność. Dedykowane dla każdego typu skóry  pozbawionej blasku, matowej, niedożywionej. Zastosowanie: Przed użyciem wstrząsnąć. Stosujemy rano i/lub wieczorem, dodając 4 krople preparatu do stosowanego kremu, lub przed jego nałożeniem bezpośrednio na oczyszczoną skórę.
Opakowanie detaliczne 30ml :18302

3. PROFILAKTYKA ANTY AGEING

Esencja anty ageing o działaniu liftingującym do każdego rodzaju skóry. Poprawia elastyczność i jędrność skóry, niweluje efekty starzenia i maksymalizuje działanie przeciwstarzeniowe zastosowanego kremu. Zawiera naturalny kwas fitowy pochodzący z ekstraktu z ryżu, koktajl minerałów i pierwiastków śladowych, wzmacniacz penetracji przez naskórkowej i cukry anty ageing. Zastosowanie: 4 krople esencji nałożyć bezpośrednio na oczyszczoną skórę twarzy lub wymieszać z porcją aplikowanego kremu (rekomendowany krem Time Interceptor bogaty lub Ultranawilżający krem na bazie ekstraktu z bambusa).
Opakowanie detaliczne 30ml : 18300