Bernard Cassiere: Produkt
chaber.png

PIELĘGNACJA OKOLIC OCZU

Fluid napinająco - odżywczy na okolice oczu

Daje wyraźny efekt napinający okolice oczu, wygładza, ogranicza pojawianie się zmarszczek, przywraca uczucie świeżości i komfortu, zmniejsza obrzęki wokół oczu. Zawiera ekstrakty z chabra, drzewa jedwabnego, białego łubinu i lucerny siewnej a także czerwonej algi. Stosować rano i wieczorem delikatnie wmasowując w powieki oraz skórę pod oczami.

Opakowanie profesjonalne 50ml: 38224, opakowanie detaliczne 15ml: 18224

Fluid tonujący na okolice oczu

Korektor cieni pod oczami, niweluje obrzęki i efekt "podkrążonych oczu", usuwa oznaki zmęczenia i niewyspania. Bogaty w koktajl skłądników aktywnych takich jak: ekstrakt z chabra i jesionu, krzem, wit B3. Stosować rano delikatnie wmasowując w okolice ocz do równomiernego rozłożenia pigmentu.

Opakowanie profesjonalne 30ml: 38225, opakowanie detaliczne 15ml: 18225

Płatki SOS na okolice oczu

Zmniejszają obrzęk i efekt "podkrążonych oczu". Dają natychmiastowy efekt łagodzący, widocznie wygładzają zmarszczki. Główne składniki aktywne :ekstrakt z chabra, ekstrakt z drożdży, koktajl witamin. Zastosowanie:Użyć w celem uzyskania natychmiastowego komfortu okolic oczu (można zastosować bezpośrednio przed "wielkim wyjściem") zanim wykonamy makijaż. Na oczyszczoną skórę nałożyć płatki na 10 min, po czym usunąć ze skóry.

Opakowanie detaliczne 6 par: 18229