Bernard Cassiere: Produkt
kiwi.png

PROFILAKTYKA PRZEBARWIEŃ

Lotion rozjaśniający z ekstraktem z kiwi

Preparat stosowany w celu rozjaśniania przebarwień. Sprzyja blokowaniu tyrozynazy, działa złuszczająco w kontrolowany sposób, bez podrażnienia skóry. Wspiera odnowę komórkową i eliminację martwych komórek, działa nawilżająco, ochronnie i ujędrniająco. Zawiera ekstrakt z kiwi, sophora japonica i opuncji, kompleks AHA i kompleks roślinny: morwa, tarczyca pospolita, skalnica, sok z winogron. 

Opakowanie profesjonalne 500ml: 38147, opakowanie detaliczne 200ml: 18147

Krem rozjaśniający na dzień na bazie ekstraktu z kiwi

Służy niwelowaniu przebarwień, delikatnie złuszcza, hamuje działanie tyrozynazy i hialuronidazy, eliminuje martwe komórki, ma właściwości odżywcze i zmiękczające. Zawiera naturalny filtr - dwutlenek tytanu, ekstrakt z kiwi i sophora japonica, kompleks kwasów: cytrynowego, glukonowego i ferulowego, kompleks roślinny: morwa, tarczyca pospolita, skalnica, sok z winogron, kompleks regeneracyjny: masło shea i olejek z avokado.

Opakowanie profesjonalne 125ml: 38151 , opakowanie detaliczne 50ml: 18151

Krem anti ageing na noc z efektem rozjaśniania przebarwień

Niweluje efekty starzenia się skóry, redukuje zmarszczki, działa rozjaśniająco, hamuje działanie tyrozynazy, chroni skórę przed utratą nawilżenia i jędrności. Zawiera ekstrakt z kiwi i sophora japonica, pochodne krzemu, kompleks roślinny: morwa, tarczyca pospolita, skalnica, sok z winogron, ekstrakt z lilii wodnej.

Opakowanie detaliczne 50ml: 18149

Serum rozjaśniające z ekstraktem z kiwi

Preparat służący ujednoliceniu kolorystycznemu skóry. Sprzyja hamowaniu procesu tyrozynazy i utleniania lipidów, chroni kwas hialuronowy zawarty w skórze, eliminuje wolne rodniki i wzmaga syntezę kolagenu. Zawiera ekstrakt z kiwi i sophora japonica, ustabilizowaną pochodną wit. C, kompleks roślinny: morwa, tarczyca pospolita, skalnica, sok z winogron.

Opakowanie detaliczne 30ml: 18148

Fluid ochronny SPF 50

Wysoka ochronna przed słońcem, zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, profilaktyka przebarwień. Zawiera ekstrakty z kiwi i drzewa Pagoda, filtry mineralne i chemiczne. Stosować rano na skórę twarzy, szyi i dekoltu najlepiej po wcześniejszym użyciu Kremu rozjaśniającego na dzień z ekstraktem z kiwi.

Opakowanie detaliczne 50ml: 18227