Bernard Cassiere: Produkt
granat logo.png

WCZESNA PROFILAKTYKA ANTY AGEING

Krem rozświetlający z retinolem

Przeznaczony do pielęgnacji skóry dojrzałej i/lub jako krem na noc dla młodej skóry z pierwszymi oznakami starzenia. Działa ochronnie, ogranicza powstawanie zmarszczek, sprzyja syntezie kolagenu, poprawia elastyczność, wygładza i rozświetla. Zawiera ekstrakty z masła shea i granatu, retinol i kompleks AHA z porzeczki i borówki. Stosować rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę. 

Opakowanie profesjonalne 125ml: 38208, opakowanie detaliczne 50ml: 18208

Fluid rozświetlający z granatem

Przeznaczony do pielęgnacji skóry tłustej i mieszanej z pierwszymi oznakami starzenia. Nawilża, wygładza, poprawia elastyczność skóry, ogranicza pojawianie się zmarszczek i przebarwień. Zawiera ekstrakty z aloesu i granatu, kwas hialuronowy, kompleks kwasów AHA z porzeczki i borówki. Stosować rano i/lub wieczorem na oczyszczoną skórę. 

Opakowanie profesjonalne 125ml: 38207, opakowanie detaliczne 50ml: 18207

Rozświetlający peeling z AHA i granatem

Pobudza eliminację martwych komórek, oczyszcza i rozświetla. Polecany dla każdego rodzaju skóry, w szczególności dla skóry z pierwszymi oznakami starzenia. Zawiera ekstrakty z granatu i ananasa, kompleks kwasów AHA z porzeczki i borówki. Zastosowanie:2-3 razy w tygodniu, obficie nałożyć na zwilżoną skórę twarzy i szyi. Wmasować okrężnymi ruchami aż do upłynnienia się maski. Pozostawić 1-2  minuty, po czym spłukać wodą.

Opakowanie profesjonalne 125ml: 38256, opakowanie detaliczne 50ml: 18256