Bernard Cassiere: Produkt
czekolada.png

OCHRONA I DETOKSYKACJA

Krem ochronny z ekstraktem z kakao

Produkt o działaniu wspomagającym skórę twarzy w ochronie przed skutkami stresu, zmęczenia, zanieczyszczeń środowiska. Sprzyja odnowie komórkowej, walczy z oznakami starzenia się skóry. Sprawia ze skóra odzyskuje komfort i blask. Zawiera: ekstrakty kakao i wanilii, masło kakaowe i masło z orzechów shea, ekstrakt z opuncji. Przeznaczony dla wszystkich typów skóry. Sposób użycia: Stosować na oczyszczoną skórę twarzy i szyi rano i/lub wieczorem.

Opakowanie profesjonalne 125ml: 38154, opakowanie detaliczne 50ml : 18154

Peeling na bazie ziaren kakao

Przeznaczony dla wszystkich typów skóry. Stymuluje odnowę komórkową, zapewnia gładkość i blask skórze, wspomaga jej odżywianie. Zawiera ekstrakty z kakao, masło kakaowe, olejek ze słodkich migdałów, kompleks enzymatyczny, ziarna kakao. Sposób użycia: na oczyszczoną skórę twarzy i szyi nałożyć zwilżonymi palcami peeling, masować okrężnymi ruchami unikając kontaktu z oczami. Zmyć.

Opakowanie profesjonalne 125ml: 38157, opakowanie detaliczne 50ml: 18157

Maska mus czekoladowy 

Przeznaczona dla wszystkich typów skóry. Chroni skórę twarzy przed efektami stresu (zmęczenie, zanieczyszczenia środowiska). Sprzyja odzyskaniu blasku, pomaga zwalczać efekty starzenia się skóry. Pozostawia skórę matową i gładką.  Zawiera ekstrakty z kakao, masło kakaowe, kompleks enzymatyczny, kaolin. Sposób użycia: stosować raz w tygodniu, nakładając na twarz i szyję z pominięciem okolic oczu. Zmyć dokładnie po 12min.

Opakowanie profesjonalne 125g: 38156, opakowanie detaliczne 75g: 18156

Tonujący krem ochronny z ekstraktem z kakao 

Przeznaczony dla wszystkich typów skóry ze szczególnym wskazaniem dla skór o nierównym kolorycie i/lub tendencją do błyszczenia. Nawilża, pozostawia skórę promienną, przynosi jej komfort i blask. Chroni skórę twarzy przed skutkami stresu i zmęczenia. Zawiera ekstrakty z kakao, masło kakaowe i masło shea, olejek kukurydziany. Sposób użycia: stosować rano na oczyszczona skórę twarzy i szyi.

Opakowanie profesjonalne 125ml: 38153, opakowanie detaliczne 50ml: 18153