Bernard Cassiere: Produkt
chili.png

ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCY IMBIR-KWIAT ALPEJSKI-KOFEINA

Peeling Chai Latte 

Produkt o średnik stopniu złuszczania w żelowej konsystencji przeznaczony do wygładzenia skóry całego ciała. Posiada właściwości anti ageing, tonizujące i oczyszczające. Zawiera ekstrakt z azjatyckiej czarnej herbaty, cynamonu i imbiru. Zastosowanie: 1 lub 2 razy w tygodniu na suchą lub lekko wilgotną skórę.

Opakowanie profesjonalne 250ml: 38199, opakowanie detaliczne 200ml: 18199

Żel wygładzający "Idealna sylwetka" program na noc

Produkt na wybrane strefy do pielęgnacji skóry objętej cellulitem. Ogranicza proces lipogenezy widocznie hamując gromadzenie się kwasów tłuszczowych w adipocytach. Sprzyja wyszczupleniu i walce z cellulitem. Bogaty w kompleks wyszczuplający BC: imbir+kwiat alpejski+kofeina, ekstrakt z chilli jamajskiego, ekstrakty z nieprażonej kawy oraz herbaty yerba mate, masło shea. 
Zastosowanie: Wmasować przed snem okrężnymi ruchami ku górze w wybrane strefy: brzuch, talia, pośladki, uda, ramiona. W celu intensyfikacji działania na pokryte żelem partie skóry, rozpylić Wyszczuplające super- serum.

Opakowanie detaliczne 200ml: 18244

Żel wygładzający "Idealna sylwetka"

Produkt na wybrane strefy do pielęgnacji skóry objętej cellulitem, poprawia wizualny aspekt skóry spowalniając proces lipogenezy, wygładza ją i ujędrnia. Bogaty w kompleks wyszczuplający BC: imbir+kwiat alpejski+kofeina, lipo peptydy, ekstrakt z chili jamajskiego, kofeinę. Zastosowanie: wmasować rano i wieczorem w wybrane strefy: brzuch, talia, pośladki, uda, ramiona. W celu intensyfikacji działania, użyć na żel Wyszczuplające super - serum.

Opakowanie profesjonalne 500ml: 38214, opakowanie detaliczne 200ml: 18214

Wyszczuplające super - serum

Produkt na wybrane strefy poprawiający metabolizm komórkowy, wzmacniający działanie Żelu wygładzającego "Idealna sylwetka". Zawiera kompleks wyszczuplający BC: imbir+kwiat alpejski+kofeina, lipo peptydy, ekstrakt z chili jamajskiego, kofeinę. Zastosowanie: rano i wieczorem rozpylić 3, 4 razy na wybrane obszary i delikatnie wmasować. Najlepiej użyć po wcześniejszym zastosowaniu Żelu wygładzającego "Idealna sylwetka"

Opakowanie detaliczne 150ml: 18226